Середа, 12.06.2024, 23:18
Комунальний   заклад   "Г у т я н с ь к и й   л і ц е й"
Богодухівської   міської   ради   Богодухівського   району   Харківської   області

вул. Первухінська, 39Б, смт Гути Богодухівського району Харківської області, 62131
тел. (05758) 61-2-90               e-mail: b-gut@ukr.net

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [789]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 212
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 789
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 78 79 »

Наступні новини Ви можете переглянути на нашому новому сайті, перейшовши за посиланням:

Новий сайт КЗ "Гутянський ліцей"

Мої статті | Переглядів: 57 | Додав: психолог | Дата: 17.03.2023 | Коментарі (0)

21 лютого в Україні відзначають Міжнародний день рідної мови. Наш заклад традиційно долучається до свята, організовуючи різноманітні освітні заходи: інформаційні хвилинки, години спілкування, колективні обговорення, мовні творчі змагання, віртуальні мандрівки у пошуках мовних перлин, онлайн-тести на знання української мови та інші. Класні керівники та вчителі-предметними намагаються допомогти дітям удосконалювати знання з рідної мови, покращувати культуру мовлення, розвивати уявлення про мовленнєве різноманіття в регіонах країни; показати розширення україномовного простору, донести учням причини популярності української мови очима іноземців, обговорити можливість зробити власний внесок у справу оновлення країни, сформувати особистість, здатну гідно передати духовні надбання свого народу, виховувати любов до краси і гармонії рідного слова, рідної землі, народних пісень, національних традицій, пошану до народної мудрості.

Учні 1 та 4 класів долучилися до Всеукраїнського інтернет-конкурсу "Сторінками казок народів світу". За результатами отримали Дипломи та Подяки.

Запрошуємо переглянути наш ФОТОАЛЬБОМ

Мої статті | Переглядів: 72 | Додав: психолог | Дата: 24.02.2023 | Коментарі (0)

Протягом місячника «З Україною в серці» учні 1 – 11-х класів КЗ «Гутянський ліцей», за сприяння адміністрації закладу, класних керівників та вчителів-предметників, взяли активну участь у виховних заходах з метою поглибити знання про Україну, продовжити ознайомлення з національними символами, формувати національну свідомість, розвивати пізнавальний інтерес, виховувати почуття любові до рідного краю та бережне ставлення до українських традицій. Це патріотичні години спілкування, пізнавальні вікторини про історію української державності, народні звичаї і традиції, віртуальні подорожі рідною Харківщиною та ознайомлення з історико-культурними пам’ятками нашої Батьківщини.

Колективна творча робота учнів 6 класу "Народні символи України" 

Фото-презентація "Я люблю своє село" від учнів 3 класу:

Кращі роботи учнів 9-го класу:

Сім чудес України 

Сім чудес Харкова

Учні початкових класів взяли участь в акції «Яким я бачу майбутнє України після перемоги», яку організувала  Державна служба якості освіти з метою подякувати захисникам України та підтримати їх морально-психологічний стан у місцях проведення активних бойових дій.

Запрошуємо переглянути наш ФОТОАЛЬБОМ

 

Мої статті | Переглядів: 99 | Додав: психолог | Дата: 17.02.2023 | Коментарі (0)

Протягом тижня профорієнтації учні КЗ «Гутянський ліцей» знайомилися з цікавим світом професій – різноманітними сучасними спеціальностями та професіями майбутнього. Години спілкування, віртуальні подорожі, вікторини, розвивальні ігри, тестування, які організували для своїх вихованців класні керівники, дозволяють виявити професійні вподобання дитини, розвивати прагнення бути успішними, свідомо обирати майбутню освіту, професію на основі індивідуальних здібностей та вимог сучасного ринку праці.

Старшокласники ознайомилися з матеріалами презентації на тему «Робота майбутнього. Актуальні професії в Україні після війни», яку підготувала педагог-організатор Ольховська К.С.

Учні 9 – 11-х класів взяли участь у Днях відкритих дверей онлайн, які проводив Харківський фаховий коледж харчової промисловості ДБТУ. Під час заходу учні ознайомились з факультетами, спеціальностями та освітніми програми, за якими здійснюється підготовка в коледжі,  умовами вступу, міжнародними освітніми проектами.

Працюючи над створення колажів на тему «Професії нашого району», діти мали змогу змалювати своє бачення розмаїття світу професій, продемонструвати професії у своїх родинах. А це, безумовно, сприяє вихованню поваги до людей праці різних професій.

Відеоколаж "Професії нашого району" від 6 класу

Відеоколаж "Професії нашого району" від 7 класу

Запрошуємо переглянути наш ФОТОАЛЬБОМ

 

Мої статті | Переглядів: 73 | Додав: психолог | Дата: 26.01.2023 | Коментарі (0)

Учні КЗ «Гутянський ліцей» вітають педагогічний, батьківський та учнівський колективи зі святом!

Святковий челендж «Щедрівочку заспіваймо – благ усіх вам побажаймо»  

Привітання від учнів 1 - 6-х класів

Привітання від учнів 7-го класу

Привітання від учнів 8-го класу

Мої статті | Переглядів: 66 | Додав: психолог | Дата: 17.01.2023 | Коментарі (0)

Другий семестр 2022/2023 навчального року в КЗ "Гутянський ліцей" розпочався місячником національно-духовного виховання "З Україною в серці". Проводяться заходи відповідно до планування.

Мої статті | Переглядів: 71 | Додав: психолог | Дата: 16.01.2023 | Коментарі (0)

Відповідно до Плану роботи КЗ «Гутянський ліцей» на 2022/2023 навчальний рік, плану внутрішкільного контролю щодо проведення моніторингу знань, умінь учнів 5-11 класів з 27 по 30 грудня 2022 року було здійснено моніторинг якості знань учнів за I семестр 2022/2023 навчального року.

Зимові канікули у закладі тривають з 24 грудня 2022 року по 8 січня 2023 року.

Просимо батьків/опікунів контролювати перебування дітей вдома і дотримання ними правил безпечної поведінки під час канікул.

Мої статті | Переглядів: 84 | Додав: психолог | Дата: 05.01.2023 | Коментарі (0)

Наближається Новий рік 2023 - найочікуваніше і найулюбленіше свято в році. Наша країна зустрічає нинішній Новий рік в умовах воєнного стану, тому гучні святкування і салюти, звичайно, зараз будуть недоречні. Але сумувати і зовсім відмовлятися від свята ми не будемо. Привітання з Новим роком 2023 від учнів нашого закладу зарядять вас та ваших близьких святковою атмосферою та налаштують на позитив.

З Різдвом і новорічними святами вас вітає 1 клас і класний керівник Звонарьова Людмила Олександрівна

Прийміть яскраві новорічні вітання від учнів 2 класу і класного керівника Кісіль Інни Петрівни

Учні 3 класу і класний керівник Любчич Надія Миколаївна усіх вітають з Новим роком

Від усього серця бажають вам добра учні 4 класу і класний керівник Ткаченко Марина Миколаївна

Учні 5 класу і класний керівник Шутка Олена Вікторівна з побажаннями миру у Новому 2023 році

Новорічні та Різдвяні вітання для вас від учнів 7 класу і класного керівника Вакуленко Валентини Миколаївни

Прийміть щирі привітання від учнів 8 класу і класного керівника Кондратенко Оксани Володимирівни

Учні 10 класу і класний керівник Комишанська Юлія Миколаївна всім бажають спокою, миру, добра

Передають свої вітання й побажання щастя, радості, здоров'я учні 11 класу і класний керівник Малиш Надія Григорівна

Мої статті | Переглядів: 81 | Додав: психолог | Дата: 30.12.2022 | Коментарі (0)

В рамках декади правових знань та протидії проявам булінгу в КЗ «Гутянський ліцей» класні керівники, відповідно до плану роботи, організували для своїх вихованців цікаві пізнавальні заходи з метою ознайомити дітей з їхніми правами та обов’язками у межах Міжнародної Конвенції ООН, Декларації прав дитини; вчити осмислено дотримуватись своїх обов’язків, допомогти учням зрозуміти суть людського життя, визначити своє місце в ньому, поважати права інших людей; виховувати повагу до законів України – Конституції, формувати навички правової відповідальності учнів, сприяти вихованню в них людяності, толерантності, чесності, працьовитості, відповідальності за свої вчинки, впевненості у собі, самоповаги, почуття гідності, активної громадянської позиції, любові до людей, до рідної землі; розвивати в учнів допитливість, прагнення з'ясовувати, доводити, міркувати:

година спілкування «Великі права маленької дитини» та гра «Пошта порушених прав» у 1 класі,

година спілкування «Свої права знай, їх шануй і поважай», вікторина та ситуаційна гра у 2 класі,

гра «Права дітей», виготовили поробки Сонечко «Я – дитина. Я маю право» у 3 класі,

виховна година «Я маю право на життя, я гідно мушу жити!» у 4 класі,

годна спілкування «Маю право» та вікторина «Толерантність» у 5 класі.

Учні 5-го, 6-го та 7-го класів взяли участь у конкурсі малюнків «Мої права», а 8-й та 10-й класи – у конкурсі колажів «Ґендер очима дітей».

Учні 9 класу розширювали свої знання про основні категорії прав дітей, працюючи над спільним інформаційним колажем і осмислюючи, що не існує прав без обов'язків.

Роботи учнів 5 класу

Роботи учнів 6 класу

Роботи учнів 7 класу

Інформаційний колаж учнів 9 класу

Мої статті | Переглядів: 100 | Додав: психолог | Дата: 18.12.2022 | Коментарі (0)

У листопаді 2022 року учні 5-11 класів КЗ «Гутянський ліцей» взяли участь в осінній сесії Всеукраїнської предметної олімпіади «Олімпус» з п’яти предметів, яка є цікавим доповненням при освоєнні освітніх програм, а також зовнішнім джерелом оцінки рівня знань учнів. За результатами конкурсу Касяненко Денис (6 клас), Вакуленко Роман (7 клас), Безматний Вадим (7 клас), Шутка Філіп (5 клас), Рибалка Вероніка (6 клас), Рибалка Єлизавета (10 клас) та Рєзнік Дмитро (10 клас) отримали Дипломи переможців олімпіади, а вчителі української мови та літератури Дем’яненко Любов Пилипівна, Кондратенко Оксана Володимирівна, Шутка Олена Вікторівна, вчитель англійської мови Комишанська Юлія Миколаївна, вчитель інформатики Коляда Тетяна Анатоліївна, вчитель біології Шутка Євгенія Вікторівна – Свідоцтва про підготовку учнів. Вчитель математики Вакуленко Валентина Миколаївна, крім Свідоцтва, нагороджена також Сертифікатом і Вдячністю за організацію участі учнів в олімпіаді «Олімпус 2022 – Осіння сесія».

Вчитель початкових класів Ткаченко Марина Миколаївна залучила учнів 4 класу для участі в Осінній олімпіаді «На Урок».

Мої статті | Переглядів: 78 | Додав: психолог | Дата: 16.12.2022 | Коментарі (0)

Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Годинник
asher studio© 2024Сайт управляється системою uCoz