Вівторок, 19.03.2024, 04:44
Комунальний   заклад   "Г у т я н с ь к и й   л і ц е й"
Богодухівської   міської   ради   Богодухівського   району   Харківської   області

вул. Первухінська, 39Б, смт Гути Богодухівського району Харківської області, 62131
тел. (05758) 61-2-90               e-mail: b-gut@ukr.net

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 211
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Прийом дітей до 1-го класу
у 2022/2023 навчальному році

Загальний порядок зарахування учнів до 1 класу

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Адміністрація КЗ «Гутянський ліцей» повідомляє, що продовжується прийом учнів до першого класу на 2022/2023 навчальний рік.

В умовах воєнного стану подати заяви для вступу до першого класу можна так:

завантажити за посиланням форму заяви, роздрукувати її або написати від руки, сфотографувати та надіслати на електронну пошту b-gut@ukr.net або ж надіслати на Viber, Telegram за номером  0661298206. Отримати консультації можна у будь-який час (Гирка Людмила Михайлівна, на цьому ж телефоні Viber, Telegram).

Заява батьків для вступу дитини у 1 клас

З повагою, адміністрація КЗ «Гутянський ліцей»

 

Пропонуємо ознайомитись детальніше

 

Поради батькам першокласника

Порада перша: Найголовніше, що ви можете подарувати своїй дитині, - це ваша увага. Пам’ятайте: те, що здається вам не дуже важливим, для вашого сина чи дочки може виявитися подією, що хвилює весь день!

Порада друга: Ваше позитивне ставлення до школи і вчителів спростить дитині період адаптації.

Порада третя: Ваше спокійне ставлення до шкільних турбот і шкільного життя дуже допоможе дитині.

Порада четверта: Допоможіть дитині встановити стосунки з однолітками і відчувати себе впевнено.

Порада п’ята: Допоможіть дитині звикнути до нового режиму життя.

Порада шоста: Мудре відношення батьків до шкільних успіхів виключить третину можливих неприємностей дитини. Шкільні успіхи, безумовно, важливі. Але це не все життя вашої дитини.

А також:

1. З початку навчального року привчіть дитину прокидатися раніше, щоб збирання до школи не перетворювалось у щоденні хвилювання, вранці будіть дитину з усмішкою та лагідним словом.

2. Не підганяйте, розраховувати час –  це ваш обов'язок, якщо ви цю проблему не вирішили – провини дитини в цьому нема.

3. Обов'язково привчіть дитину вранці снідати. Це важливий момент у запобіганні хвороб шлунка.

4. Давайте дитині в школу бутерброд, фрукти, вона в школі витрачає багато сил і енергії.

5. Привчайте дитину збирати портфель напередодні, увечері перевірте, чи не забула вона чого-небудь важливого. Запитайте її, чи не передавав вчитель прохань чи розпоряджень батькам. Через деякий час дитина привчиться сумлінніше ставитися до своїх обов'язків і стане більш зібраною.

6. Проводжаючи дитину до школи, побажайте їй успіхів, скажіть кілька лагідних слів, без застереження на кшталт: „Дивись, поводь себе гарно!", „Щоб не було поганих оцінок!", та таке інше. У дитини попереду важка праця.

7. Забудьте фразу „Що ти сьогодні отримав?", а краще запитайте: „Про що нове ти сьогодні дізнався?". Зустрічайте дитину спокійно, не сипте на неї тисячу питань, дайте їй можливість розслабитись, /згадайте як вам було важко після напруженого дня/. Коли дитина збуджена і хоче з вами чимось поділитися, не відмовляйте їй в цьому, вислухайте.

8. Після закінчення занять дайте дитині відпочити. Обід звичний для цього. Школяр може розповісти про свій робочий день і у такий спосіб звільнитися від психологічного напруження.

9. Якщо дитина замкнулась у собі, щось її турбує, не вимагайте пояснень, хай заспокоїться, тоді вона сама розповість, що сталося.

10. Зауваження вчителя вислуховуйте без присутності дитини. Вислухавши, не поспішайте влаштовувати сварку. Говоріть з дитиною спокійно.

11. Домашні завдання для 6-річних дітей протягом року не задаються у відповідності до Наказу Міністра освіти та Науки України.

12. Протягом дня знайдіть /намагайтеся знайти/ півгодини для спілкування з дитиною, а в цей час найважливішими повинні бути справи дитини, її біль, її радощі.

13. У сім'ї має бути єдина тактика спілкування всіх дорослих із дитиною. Усі розходження щодо виховання дитини вирішуйте без неї. Коли щось не виходить, порадьтеся з учителем, психологом. Не зайвим буде почитати літературу для батьків, там ви знайдете багато корисного.

14. Завжди будьте уважними до стану здоров'я дитини, коли щось її турбує: головний біль, поганий загальний стан. Найчастіше це об'єктивні показники втоми, перевантаження.

 

Бажаємо успіхів Вам та вашій дитині!

Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Годинник
asher studio© 2024Сайт управляється системою uCoz